RBO

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem i coachem. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie szkoleniowe i doradcze oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie psychoterapeutyczne. Firma jest efektem moich wizji i wiedzy, ale też chęci współpracy z Zespołem Ludzi, którzy stawiają sobie podobne wyzwania.

Jako trener specjalizuję się w komunikacji interpersonalnej, budowaniu i integracji zespołów, motywowaniu pracowników oraz profesjonalnej obsłudze klienta. Szczególnie interesuje mnie wywieranie wpływu, zarządzanie i przywództwo z wykorzystaniem myślenia strategicznego.
Tworzę projekty i prowadzę szkolenia dla firm, Instytucji Publicznych, terapeutów i klientów indywidualnych

Jako coach prowadzę coaching osobisty, menedżerski i biznesowy.

Prywatnie cenię w sobie odwagę, wytrwałość, optymizm, poczucie humoru i energię. Lubię muzykę od klasycznej, przez rockową do etnicznej. Uprawiam sporty – biegam, pływam i jeżdżę konno. Lubię podróże, dobry film i dobrą kuchnię.

Moje wykształcenie – ukończyłam studia psychologiczne i studia podyplomowe na UAM w Poznaniu, Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Gestalt w Krakowie, Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET, Szkolenie Kompetentny Trener Biznesu w Grupie SET. Ukończyłam CoachWise Coaching Essentials™ i CoachWise Coaching Equipped™ przy Akredytowanym Centrum Edukacyjnym CoachWise™.

Współpracuję z

  • Wyższą Szkołą Biznesu w Pile
  • Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu
  • Wielkopolskim Instytutem Psychoterapii WIP w Poznaniu
  • Instytutem Edukacji i Terapii w Poznaniu
  • Centrum Rehabilitacji Specjalistycznej w Czarnkowie

Zaufały mi m.in. Firmy

Colours Factory Sp. z o.o. i Drukomat.pl, Drukarnia Interak Sp. z o.o., Intropak Sp. z o.o., Premedia Sp. z o.o., Plastmet Sp. z o.o. spółka komandytowa, Meblomor S.A., JENOX Akumulatory Sp. z o.o., Thule Sp. z o.o., Integra Consulting.